Ben Kubilay REŞBER, hukuki sorunları çözme konusundaki tutkum ve uzmanlığım ile adalet arayışında bir hukukçu olarak sizlere hizmet vermekteyim. Hukuk, toplumun temel dayanağı ve düzenleyici gücüdür. Bu bilinçle, hukuki sorunlarınıza çözüm sunarak adil bir toplumun inşasına katkıda bulunmak amacıyla buradayım.

Hukuk eğitimimi Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladım ve 2014 yılında mesleğe adım attım. Bu süreçte Hacıbayram Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimimi tamamladım. “Geri Gönderme Merkezlerinde İnsan Hakları Hukukuna İlişkin Temel Sorunlar” isimli yayınlanmış bir kitabım bulunmaktadır. Sürekli olarak hukuk alanındaki gelişmeleri takip ediyor, bilgilerimi güncel tutuyor ve müvekkillerime en iyi hizmeti sunabilmek için çaba harcıyorum.

Hukuki bir danışman olarak geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayım. Medeni hukuk, ceza hukuku, iş hukuku, aile hukuku, miras hukuku, gayrimenkul hukuku, idare hukuku ve daha birçok alandaki uzmanlığım ile müvekkillerime kapsamlı bir yardım sağlamaktayım. Hukuki konularda benimle iletişime geçtiğinizde, sorunlarınıza hukuki bir çözüm bulmak için titizlikle çalışacağımı bilmenizi isterim.

Müvekkillerimle güçlü bir iletişim kurmayı ve onların ihtiyaçlarını anlamayı ön planda tutuyorum. Hukuki süreçlerin karmaşıklığına rağmen, şeffaf bir iletişim ve müvekkillerime adım adım rehberlik etme konusundaki taahhüdüm sayesinde onların güvenini kazanmayı amaçlıyorum.